Produkty a výrobky

Veškeré naše produkty jsou tvořeny na zakázku a mohou být libovolně upraveny dle přání zákazníka. Zde jsou příklady některých výrobků.


⇒Měření a regulace

T-REG

T-REG

T-REG je univerzální regulátor teploty (topení i chlazení) s dotykovým TFT displayem. Regulátor je opět tvořen přesně podle požadavků zákazníka - v aplikaci na obrázku je použit pro regulaci teploty v rozsahu -20 až 80°C v klimatické komoře.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
DAV-01

DAV-01

Dávkovací zařízení DAV-01 je určeno k dávkování kapaliny (vody) zejména pro stavební zařízení jako jsou míchačky betonu, při výrobě prefabrikátů apod. Používá se v sestavě s impulsním měřičem průtoku, elektromagnetického solenoidovým ventilem a filtrem. Zařízení je vybaveno samoučící funkcí pro daný typ ventilu.

Cena: 8 500,- Kč bez DPH
Dodaní: na dotaz
P-19btx P-19btx

P-14btx

P-19btx je měřící ústředna (9 x vstup + teplota) do velmi těžkých podmínek. Je vyrobena z nerezového plechu 2mm s laserovanými popisy a je voděodolná. Se zakázkovou aplikací na PC komunikuje přes rozhraní KIKNET/RS485 nebo bezdrátově přes BlueTooth. Zakázková aplikace je součástí dodávky.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz

⇒Stroje a zařízení

nz150

Napínací pistole NZ-150

Zařízení je určeno k předpínání ocelových lan včetně jejich zakotvení.
Přednosti napínacího zařízení typ NS 150 :

  • snadno nastavitelná napínací síla v rozsahu 50 – 150 kN
  • automatický pracovní cyklus
  • způsob kotvení, který zaručuje minimální prokluz a tím minimalizovanou ztrátu předpětí výztuže.
  • zvýšená odolnost proti mechanickému namáhání

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
zpso-01

ZPSO-01

Zařízení je určeno pro zkoušky odolnosti proti obrusu na zkušebních tělesech zhotovených z malty a dalších potěrových materiálů. Podstata zkoušky je odvalování zakalených ocelových koleček otáčkami 180 ± 5 min-1 po zkoušeném vzorku. Kolečka jsou ve vertikálním směru zatížena závažím o hmotnosti 65 ± 0,5 kg. Střední průměr dotekové odvalované trajektorie koleček je 225 ± 1 mm.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
zztk-5kN

ZZTK-5kN

ZZTK5kN je laboratorní zkušební zařízení na vytahovaní talířových kotev.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
PAL-300 PAL-300

PAL-300

Měřící zařízení PAL-300 je přenosné elektronické zařízení pro měření a záznam sil. Primárně je určeno pro měření uzavírací síly posuvných dveří podle příslušné Dohody (E/ECE/TRANS/505/ Rev.2/Add.106/Rev., Příloha 6). Souprava PAL-300 je sestavena ze snímače síly, měřící jednotky ACR-01, napájecího zdroje a tabletu s aplikaci pro měření a zaznamenávání dat. Snímač uzavírací síly je tvořen tenzometrickým snímačem síly 500 N (omezeno na 300N) umístěným v mechanickém tělese s tlačnou pružinou. Data jsou přenášena přes rozhraní Bluetooth do tabletu, kde jsou následně zobrazována a zpracovávána. Délka jednoho měření může být až 32 sekund a počet měření je prakticky neomezen.

Zařízení a dodávaná aplikace jsou vytvářeny "na klíč", jakákoliv modifikace je tedy možná.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz