Produkty a výrobky

Veškeré naše produkty jsou tvořeny na zakázku a mohou být libovolně upraveny dle přání zákazníka. Zde jsou příklady některých výrobků.


⇒Vývoj, výroba a repase hydraulických a mechanických strojů pro zkušebnictví

HC-32

HC-32

Na starším rámu z lisu 1600kN byl postaven moderní zkušební stroj pro zkoušení betonových kostek. Stroj je osazen nejmodernějšími řídícími ventily české a německé produkce a špičkovým hydraulickým čerpadlem Eckerle. Vlastní zkouška je řízena mikroprocesorem a je plně automatická. Výsledná data jsou zpracována PC a aplikací MS Excel.

Zakázková aplikace dle požadavků zákazníka je součástí dodávky.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
VICA-10 VICA-10 VICA-10

Vicatův přístroj VICA-10

Automatický Vicatův přístroj (Vicat Apparatus) VICA-10 slouží ke zkouškám dle ČSN EN 196-3 pro stanovení dob tuhnutí cementu a cementových směsí. Sestává se z deseti nezávislých pozic (prstenců), lze tedy použít až pro deset souběžných a vzájemně nezávislých měření. Běh zařízení je plně automatický, pro nastavování parametrů zkoušky a načtení uložených měření je vybaveno rozhraním Ethernet RJ-45 pro připojení k PC. Zařízení lze modifikovat dle přání zákazníka pro zkoušení i jiných směsí, včetně jiných postupů.

Zakázková aplikace dle požadavků zákazníka je součástí dodávky.

Cena: na dotaz
Dodaní: cca 4 měsíce

⇒Zkušební komory

ZZHP-01 ZZHP-01

ZZHP-01

ZZHP-01 je zkušební teplotní komora pro zkoušení stavebních kontrukcí dle ETAG 004. Komora umožňuje automatické cyklování režimů topení/chlazení/postřik v rozsahu teplot -20 až +70°C. Postup zkoušky je programovatelný a řízený pomocí dodaného PC.

V současné době probíhá vývoj modernizované verze ZZHP-02, která bude plně automatická již bez použití PC a bude umožňovat rozsah teplot v rozmezí -40 až +70°C.

Cena: na dotaz
Dodani: do 7 měsíců

MPT-01 MPT-01 MPT-01

MPT-01

Experimentální verze zařízení pro stanovení prostupu tepla stavebními konstrukcemi.

Zařízení je plně autonomní, výsledky měření jsou načteny dodanou zakázkovou aplikací přes rozhranní Ethernet.

Cena: na dotaz
Dodani: do 6 měsíců

⇒Speciality

ZMR-02 ZMR-02

ZMR-02

ZMR-02 je zkušební zařízení pro shoz padákem. Zařízení bylo použito pro měření dynamických sil při katapultování pilota ze stíhacího stroje.
Viz video :-).

Cena: na dotaz
Dodani: na dotaz
Hokejista Hokejista

Hokejista

Vyrábíme i zábavná zařízení :-) Zde jsme zakázkově vyrobili siloměrný stand pro testování "zdatnosti" fanoušků hokeje. Zařízení měří rázovou sílu při bodyčeku, jejiž maximum zobrazuje přes dodanou aplikaci na TV.

Cena: na dotaz
Dodani: na dotaz